Munda Green

MUNDA
GREEN

Usługi pielęgnacji zieleni

OBSŁUGA TERENÓW ZIELONYCH

Estetyczna i zadbana przestrzeń wokół budynków jest wizytówką sprawiającą, że potencjalni Klienci przed wejściem do budynku czują, że mają do czynienia z rzetelną i odpowiedzialną firmą. To, jak wygląda otoczenie Twojej nieruchomości, ma duże znaczenie.

Nasza ekipa ogrodowa kompleksowo zajmuje się terenami zewnętrznymi budynków mieszkalnych, biurowych, instytucji czy innych obiektów.

Obsługę terenów zielonych wykonujemy zarówno w formie cyklicznych zleceń, jak i jako usługę jednorazową. Nasi wyspecjalizowani w pracach ogrodowych pracownicy oraz posiadany park maszynowy to gwarancja, że teren zewnętrzny wokół Twojego będzie utrzymany w perfekcyjnym porządku.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA ZIELENI

Jesteśmy elastyczną firmą, która potrafi dostosować się do potrzeb Klientów. Posiadamy bogaty park maszynowy obsługiwany przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów od obsługi terenów zielonych. Na życzenie naszych Klientów możemy również przygotować nowe kompozycje, które uatrakcyjnią teren wokół budynku, a także stworzyć od nowa cały projekt terenów zielonych.
Zakres wykonywanych prac:
- koszenie trawników
- przycinanie żywopłotów, krzewów, drzew
- usuwanie chwastów
- nawożenie roślin
- podlewanie roślin
- grabienie liści
- wywóz odpadów zielonych

Scroll to Top